Billennium

Tworzymy innowacyjne rozwiązania IT wykorzystując kompetencje w zakresie outsourcingu, utrzymania i rozwoju oprogramowania oraz chmury. Wyróżniamy się podejściem Paperless, którego celem jest zmniejszenie ilości papieru w organizacji oraz optymalizacja procesów biznesowych.

W 2018 roku świętujemy 15 ? lecie Billennium. Firma założona została w 2003 roku przez dwóch kolegów: Bartosza Łopińskiego i Mateusza Nomańczuka i do dziś pozostaje w ich rękach.

Przez 15 lat zaufało nam już ponad 100 firm z Europy i świata. Jesteśmy laureatami nagród Gazele Biznesu i Deloitte Technology Fast 50, a także złotym partnerem Microsoft.

W Billennium wierzymy, że jesteśmy w stanie zmienić świat poprzez przyjazne ludziom i środowisku rozwiązania informatyczne dlatego nasza misja brzmi:
“Z pasją przekraczamy granice tworząc innowacyjne rozwiązania IT przynoszące radość i korzyść Klientom, a także nam samym.”


IT dla ludzi. Ludzie dla IT.

Jesteśmy globalną firmą technologiczną z 15-letnim doświadczeniem. Zatrudniamy ponad 800 specjalistów z zakresu nowoczesnych rozwiązań IT wspierających biznes. Posiadamy 6 oddziałów w Polsce oraz biura w Indiach (Pune), USA (Nowy Jork) i Malezji (Kuala Lumpur).

Facebook: https://www.facebook.com/billenniumcom/
Linkedin: https://www.linkedin.com/company/billennium/
YouTube: https://www.youtube.com/user/BillenniumLIVE/videos
www: www.billennium.com

Kontakt:

Natalia Mituniewicz
Brand Experience Manager
m: + 48 533 500 184
e-mail: natalia.mituniewicz@billennium.com