Dr Irena Eris

Tegorocznym partnerem SMR jest ponownie marka
Dr Irena Eris – która ceniona od lat, kojarzona jest jednocześnie z kwintesencją dobrego smaku i stylu. Przełomowe odkrycia naukowe owocują zgłoszeniami patentowymi i prestiżowymi nagrodami. Najwyższej klasy kosmetyki pozwalają kobietom być piękniejszymi i jak najdłużej zachować atrakcyjny wygląd.

Kontakt:

Joanna Łodygowska
Szef Działu Komunikacji
tel. 696 494 337
e: joanna.lodygowska@drirenaeris.com

Social media:
Facebook
Instagram

Strona www:
www.DrIrenaEris.com

Oficjalny hasztag SMR:
#DrIrenaEris


Świat marki to także dopasowana do indywidualnych potrzeb profesjonalna pielęgnacja w Kosmetycznych Instytutach Dr Irena Eris w trzech Hotelach SPA Dr Irena Eris – na Wzgórzach Dylewskich, w Krynicy – Zdroju oraz Polanicy – Zdroju. Hotele SPA Dr Irena Eris to obiekty, które stały się wzorcem dla wielu innych ? stworzyły bowiem własną koncepcję harmonijnego łączenia wypoczynku z odnową biologiczną. Dzisiaj są synonimem luksusu i idei spa. Za światowym sukcesem marki stoi także unikatowa placówka naukowo-badawcza ? Centrum Naukowo-Badawcze Dr Irena Eris. To nowoczesne laboratoria, znakomici naukowcy oraz niezwykle wysoki poziom zaawansowanych badań naukowych.

Dr Irena Eris jako jedyna polska marka została również przyjęta do prestiżowego francuskiego Comité Colbert ? stowarzyszenia najbardziej luksusowych światowych marek, wśród których znajdują się m.in. Chanel, Dior czy Louis Vuitton. Członkowie Comité są synonimami luksusu, niezawodności i wysokiej jakości. Przyjmując Dr Irena Eris w poczet członków nie tylko doceniono kosmetyki doskonałej jakości, ale przede wszystkim wyznawaną filozofię, która ustanawia kierunek prowadzenia biznesu: poszanowanie tradycji, etykę, dążenie do doskonałości oraz innowacyjność. Marka Dr Irena Eris jest jedyną w tym gronie marką kosmetyczną nie pochodzącą z Francji. www.DrIrenaEris.com