Zostań gościem VIP Sopot Match Race 2019

W dniach 21 - 24 sierpnia odbędzie się kolejna edycja regat Sopot Match Race - święta wiatru i wody, które od 16 już lat przyciąga do Sopotu światowej klasy załogi żeglarskie. To cztery intensywne dni zmagań w formule jacht vs jacht, ale także miejsce spotkań ludzi biznesu, kultury, sztuki i sportu. Sopot Match Race skupia rokrocznie ponad tysiąc gości VIP i jest niepowtarzalną okazją do wymiany kontaktów biznesowych oraz nawiązania cennych relacji.


Przyjęcia, bankiety i eventy w ramach Sopot Match Race od lat wyróżniają się wyjątkową oprawą i nawiązują do najlepszych światowych wzorców. Tradycyjna gala finałowa na tarasach oficjalnego hotelu Regat – Sheraton Sopot, to co roku jeden z najważniejszych punktów sezonu – niepowtarzalny wieczór wypełniony muzyką, wyjątkową kuchnią, cenionymi trunkami oraz atrakcjami przygotowanymi przez Partnerów wydarzenia.

Co otrzymujesz  wraz z akredytacją VIP?

Decydując się na udział w Sopot Match Race jako nasz akredytowany gość VIP mogą liczyć Państwona rozbudowany serwis hospitality, usługi szoferskie na zamówienie, dostęp do stref VIP, a także wiele innych atrakcji.

  • obsługa VIP Shuttle by Audi
  • nielimitowany dostęp do strefy VIP
  • udział w piątkowym beach party
  • rejs łodzią żaglową w bezpośrednim sąsiedztwie akwenu regatowego
  • szampan G.H.Mumm podczas rejsu
  • udział w finałowym bankiecie na tarasach hotelu Sheraton Sopot
  • special menu przygotowane przez renomowanych szefów kuchni

Cena akredytacji: 1500 zł netto / osoba

OFERTA SPECJALNA: oferujemy Państwu możliwość powiększenia pakietu akredytacyjnego. Przy dopłacie w wysokości 1850 zł otrzymują Państwo dwa noclegi w dwuosobowym pokoju w hotelu Sheraton Sopot ze śniadaniami. Oferta specjalna dostępna jest wyłącznie przy pobytach dwudniowych. Podane ceny są cenami netto.